Yale Dünya'nın En Çok Tercih Edilen Kilidi

Yale dünya çapında milyonlarca ev ve iş yerinin güvenliğini sağlamaktadır.

Tüm dünyada insanlar aile, ev, işyeri ve diğer sahip oldukları değerleri en güvendikleri isim ile koruyorlar. Bunun için bugün onurla, dünyanın en çok tercih edilen kiliti Yale diyebiliyoruz.

Yale 125 ülkede kilit alanında her tür ve çeşit çözümün ana markası olarak anılmaktadır.

Dünyanın en eski uluslararası markaları arasında bulunan Yale, kilit endüstrisinin ise en çok bilinen ve en saygın noktasında milyonlarca aktif kullanımda ürünü ile yerini almaktadır.

Yale'de kurucularımızı onur ve saygı ile anıyor ve bugün sahip olduğumuz herşeyi saygı değer Linus Yale Senior ve Linus Yale Junior un ilham veren yaratıcı zekalarına borçlu olduğumuzu biliyoruz.

Yale uluslararası Assa Abloy Grubun bir parçasıdır. Assa Abloy'da biz, özgürlüğün insanları zenginleştirdiğine, korkunun ise fakirleştirdiğine inanıyoruz. Bunu Assa Abloy markasının ana fikri olan ve endişelerden uzak, istenileni yapmayı seçmeyi anlatan, Hayatın Kilidini Açmak, deyişi ile tanımlıyor ve yaşıyoruz. Assa Abloy marka ana fikri Yale filozofisi ile tam olarak örtüşmektedir. Yale de aynısını, " Kendinizi güvende hissediyorsanız, hayattan keyif almaya hazırsınız demektir." cümlesi ile özetlemektedir.

Web sitemizde veya size en yakın satış noktalarımızda, ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve geniş seçeneklerimizi bulabilirsiniz.